Josífkov - Spáleniště

Rezervace pobytu

Salesiánská chalupa Josífkov-Spáleniště je určena především pro akce s dětmi a mládeží.

Pohleďte níže na kalendář obsazenosti chalupy.

Červeně jsou označeny termíny závazně objednané.

Zeleně označené termíny jsou rezervované předběžně.

Pochopitelně rezervované termíny i termíny závazně objednané lze zrušit, jen ne, pokud možno, na poslední chvíli. Záloha se neplatí, takže ani stornopoplatky.

Pobyty se mohou při začátku či ukončení překrývat s tím vedlejším. Nástup probíhá většinou v odpoledních až večerních hodinách, kdy chalupa bývá již po předchůdcích prázdná.

Máte-li zájem o rezervaci volného termínu, napište prosím na náš email spaleniste@gmail.com.
(Pozor, některý internetový prohlížeč si drží v paměti předchozí otevření stránky s nezaktualizovanými termíny. Aktualizaci obnovíte stisknutím klávesy F5.)

Příspěvek za pobyt 

(POZOR! Od 1. 1. 2021 došlo ke změně.)

Minimální příspěvek při nízké obsazenosti chalupy je 1000 Kč za den.

Příspěvek za pobyt (os/noc) je 150 Kč (sponzorský 200 Kč a < 🙂)

Pro akce salesiánů, SHM, skautů a jiných neziskovek je příspěvek 70 Kč (os/noc). Pro sociálně slabší je možná individuální sleva.

Příspěvek slouží k úhradě veškeré režie (kromě spotřebované elektřiny, což jsou 4,50 Kč/kWh), k postupnému dokončení stavebních prací a k údržbě chalupy.

Pobyt zdarma mají:

  1. Salesiáni (SDB).
  2. Děti do 3 let.   
  3. Vedoucí, kteří by si nocleh hradili z vlastní kapsy a činnost s ­mládeží dělají ve svém volném čase.  
  4. Lidé s postižením.

 

Po akci na chalupě si uživatel spočítá příspěvek za pobyt podle výše uvedených informací, přičte režii za spotřebovanou elektřinu a celkovou částku předá správci (na požádání možno i bezhotovostně).

Zbytečné by bylo „brousit si zuby“ na dny kolem Silvestra, toto datum je předem zadané. O letních prázdninách mají salesiáni – tedy majitelé – měsíc červenec rezervovaný pro chaloupky. Do 30. září nám závazně potvrzují termíny na červenec následného roku, po 30. září jsou volné i červencové termíny, které salesiáni neobsadili. Jarní (1. a 2. pražský termín) a podzimní prázdniny mají dopředu zamluveny naše skupiny. Ostatní termíny se objednávají dle hesla: Kdo dřív přijde…

Chaloupka 2007